15 traki Vecpuišu ballītes uzdevumi

0
17421
uzdevumi vecpuišu ballītei

Šajā rakstā ir atrodami 15 traki un oriģināli vecpuišu ballītes uzdevumi. Jūs varat ņemt visus, vai izvēlēties labākos, taču mērķis ir viens – uztaisīt neaizmirstamu piedzīvojumu topošajam līgavainim! Galvenais – nepāršaujiet pār strīpu! Tā, lai neatceļ kāzas!

Uzdevumi vecpuisim

Šeit Jūs atradīsiet 15 oriģinālus uzdevumus un idejas vecpuišu ballītei. Tas, cik apkaunojošus un perversus uzdevumus jūs izvēlēsieties, vairāk ir atkarīgs no tā, kas smieklīgs un interesants liksies pašam vecpuisim. Ja viņš no dabas ir kautrīgs – nepārcentieties un nepadariet viņam šo pasākumu par murgu, ko negribas atcerēties! Šī ir viņa diena, viņa piedzīvojums! Tas nav izklaides šovs jums, bet aizraujoša laika pavadīšana viņam. Centieties to paturēt prātā visa pasākuma garumā!

  • Filmējiet procesu! Gan sagatavošanos, gan realizāciju! Sanāks forša filma!
  • Sastādiet uzdevumu sarakstu. Katrs izpildītais uzdevums dod papildus punktus.
  • Ja topošais līgavainis ir savācis noteikto punktu skaitu – pasniedziet balvu!

Par katru no šeit aprakstītajiem uzdevumiem ir iespējams piešķirt punktus. Tas, cik daudz punktus būs iespējams nopelnīt par katru paveikto uzdevumu, ir atkarīgs no jums. Tas, kas notiks tad, ja viņam izdosies savākt jūsu noteikto punktu robežu arī ir atkarīgs no jums. Varat pasniegt viņam balvu. Taustāmu. Tā var būt kāda reāla kāzu dāvana, tā var būt arī … taustāma meitene.

1. Slēpojums cauri Vecrīgai

Par cik, visbiežāk, vecpuišu ballītes noris vasarā, tad šis uzdevums būs jo sevišķi sarežģīts un uzmanību piesaistošs. Tā norisei vajadzēs pāris vecas un nolietotas slēpes. Rēķinieties, ka slēpes oriģinālajam nolūkam vairs nebūs izmantojamas – skrāpējumi to apakšā atgādinās hieroglifus.

slēpošana rīgā, vecpuišu ballītes ietvaros

Vecpuisis savu slēpojumu sāks vienā un noslēgs otrā Vecrīgas galā. Uzvelciet viņam galvā krāsainu slēpotāju cepuri un spožas slēpošanas brilles! Kā iespējamo maršruta piemēru varētu minēt slēpojumu no Rīgas Domes līdz Brīvības piemineklim. Rēķinieties, ka šo uzdevumu var organizēt arī jebkurā citā Latvijas vai Eiropas pilsētā, lauku ciematiņus ieskaitot.

2. Ambiciozais pārdevējs

Sagādājiet maisu ar dažādiem, interesantiem priekšmetiem. Tie var būt garšīgi, interesanti vai apkaunojoši – tas pēc jūsu ieskatiem. Topošā līgavaiņa uzdevums ir šos priekšmetus pārdot noteiktā laika posmā, piemēram, stundas laikā. Jo apkaunojošāks ir priekšmets, jo sarežģītāk to ir pārdot, jo lielāku punktu skaitu ir iespējams iegūt. Bet ir noteikums – viens priekšmets vienam cilvēkam.

Par nopelnīto naudu vecpuisis varēs nopirkt ziedus topošajai līgavai. Kā atvainošanos…

3. Nomaldījies precinieks

Aizsieniet topošajam preciniekam acis ar šalli, lakatu vai kādu citu apģērba gabalu! Viņa uzdevums būs nokļūt no punkta A līdz punktam B. Šajā gadījumā, punkts A būs jūsu pašreizējā atrašanās vieta, bet punkts B varētu būt, piemēram, bārs, kur varēs atveldzēt slāpes, pirms ķeršanās klāt nākamajiem uzdevumiem. Visatbilstošākā vieta šim pārbaudījumam būs Vecrīga, kur topošo līgavaini neapdraudēs garām braucošo auto straumes.

aizsietas acis

Pārvietoties drīkst, izmantojot tausti un sarunājoties ar cilvēkiem, jautājot norādes par bāra atrašanās vietu. Vai jebko citu, kas jums kalpos par punktu B. Ja topošais līgavainis būs radošs, viņš palūgs kādu garāmgājēju viņu līdz bāram aizvest. Ja ne – pats vainīgs! Bet jūs jau laicīgi šo iespēju varat novērst – atrunājot to noteikumus, pirms aklās pastaigas sākuma.

4. Autogrāfu mednieks

Sagādājiet vecpuisim lielu, baltu kreklu, pāris marķierus un lūpu krāsu. Viņa uzdevums vakara gaitā būs savākt 50 autogrāfus no meitenēm. Arī bučas nospiedumu skaitīsim kā autogrāfu. Paraksts būs viena punkta vērts, telefona numurs divus, bet bučas nospiedums – trīs punktus vērts.

Jūs varētu interesēt – 10 mazbudžeta aktivitātes (nav trakas)

5. Dzēriens vārda māsai

Par cik pastāv relatīvi maza iespēja, ka topošajam līgavainim būs vārda māsa, tad uzdevums būs atrast topošās līgavas vārda māsu un uzsaukt viņai dzērienu. Ja tas izdodas veiksmīgi – klāt nāk papildus punkti. Cerēsim vien, ka topošo līgavu nesauc Gaismīte, jo tad uzdevums būs praktiski nepaveicams, ņemot vērā, ka mūsu valstī ir vien divas dāmas ar šādu vārdu. 🙂

6. Numuru mednieks

Ballītes organizatori, proti, vecpuiša draugi, ir smagi nopūlējušies, veidojot šo pasākumu, un arī viņiem vajadzētu no tā gūt kādu labumu! Topošā līgavaiņa uzdevums ir dabūt 3 brīvu meiteņu numurus katram no saviem draugiem, kas piedalās ballītes procesā. Par katru numuru, kas tiek iegūts, klāt nāk viens punkts. Ja numuru meitene uzraksta vecpuisim uz rokas – klāt nāk divi punkti.

Ja numurus pamanīs topošā līgava, es ļoti ceru, ka ambiciozā pārdevēja uzdevumā būs sapelnīta kaudze naudas un puķu pušķis būs varens un kupls! Ballītes beigās atgādiniet – lai nomazgā!

7. Ziemassvētku vecpuisis

Neliels pretstats ambiciozā pārdevēja uzdevumam – maisu, kas pilns ar dažādām, iespējams apkaunojošām mantām, piemēram, porno žurnāliem, tualetes papīra ruļļiem utt. ir jādāvina garāmgājējiem. Bet katram ne vairāk par vienu dāvanu. Neaizmirstiet par rūķu cepuri!

8. Prezervatīvu kolekcionārs

Uzdevums ir pavisam vienkāršs – dabūt desmit prezervatīvus (vēlams, nelietotus) no garām ejošajām dāmām. Taču ne vairāk kā vienu no katras. Cik prezervatīvu – tik punktu!

9. Piepūšamā ballīte

Sagādājiet piepūšamo lelli, lai topošajam līgavainim ballīte neliktos vientuļa. Viņa uzdevums ir no ballītes sākuma, līdz pat tās noslēgumam, sev līdz nest šo piepūšamo dāmu.

vecpuisis ar lelli

Ja dāma pa ceļam netiek nozaudēta, tad piešķiriet pienācīgu papildpunktu skaitu! Protams, dāmas vietā var būt arī kungs. Tas uzdevumu padarīs vēl interesantāku. Kunga vietā var būt arī balons – ar hēliju piepūsts, lidojošs prezervatīvs. Bet, kā jau noprotat, dāmas allaž ir foršākās!

10. Body shot izslāpušajiem

Tas nozīmē, ka līdz vajadzēs pudeli dzeramā. Un pāris citrona šķērlītes. Uzdevumu var veikt nejauši satikta brīvprātīgā no precinieka vēdera, vai arī pats precinieks no nejauši satiktas brīvprātīgās. Lieki teikt, ka brīvprātīgo šim uzdevumam nebūs pārāk viegli atrast. Un to nevajadzētu veikt pašvaldības policijas tuvumā. Un topošajai līgavai arī par to neko nebūtu jāzina! Tad pat ziedi varētu nelīdzēt… Ir piešķirami papildpunkti, ja brīvprātīgā ir pašvaldības policiste. 🙂 Body shot pamācība.

11. Serenāde garāmgājējai

Serenāde var būt improvizēta, paša līgavaiņa vai arī vecpuišu ballītes rīkotāju sacerēta. Tās ilgumam ir jābūt vismaz pusminūti garam. Punkti piešķirami, ja garāmgājēja noklausās visu līdz galam.

12. Apakšveļas mednieks

Šajā uzdevumā nudien nevajadzētu skopoties ar punktiem. Bet kā tas norisināsies? Topošā līgavaiņa uzdevums ir tikt pie 5 meiteņu krūšturiem, 5 krekliņiem un 5 biksītēm. Lieki teikt, ka tos ir aizliegts iegādāties veikalā vai lūgt tos iegādāties kādam garāmgājējam. Uzdevums ir sevišķi sarežģīts, tāpēc labi apdomājiet, vai vēlaties to iekļaut uzdevumu sarakstā!

13. Aklais savedējs

Protams, neviens šeit nav akls, un ko tādu nemaz nedrīkst laist garām – topošā līgavaiņa uzdevums ir pārliecināt divas, nejauši sastaptas meitenes vienai otru noskūpstīt. Uzdevums tiek ieskaitīts, ja skūpsts ilgst vismaz 5 sekundes. Arī šo uzdevumu nebūs viegli paveikt, tāpēc nežēlojiet punktus!

14. Randiņš ar vecmeitu

Kā jau var noprast no uzdevuma nosaukuma – ir jāatrod vecmeitu (dāmu, kas grasās precēties tuvāko divu mēnešu laikā), un jāuzsauc viņai dzērienu, jānodejo vienu deju.

15. Ķeriet vecpuisi!

Līdzīgi kā piepūšamās ballītes uzdevumā, arī šis būs tāds, kas būs veicams visas ballītes ietvaros. Viss, ko šeit vajadzēs, būs roku dzelži. Piedāvājiet topošajam līgavainim saslēgt rokas, apmaiņā pret to piešķirot papildpunktus. Ja rokas tiek saslēgtas priekšpusē – dodiet daudz papildpunktus, bet ja aiz muguras – dodiet ļoti daudz papildpunktus!  Kur dabūt rokudzelžus? Intīmpreču veikalā!

roku dzelži meitenei

Nobeigums

Ļoti ceru, ka šis raksts jums noderēja, vai vismaz radīja iedvesmu izdomāt pašiem savus uzdevumus! Vēlreiz gribu atgādināt, ka šis pasākums nav jūsu, bet gan topošā līgavaiņa jautrībai un izpriecām, tāpēc nepāršaujiet pār strīpu! Izvērtējiet, kur ir robeža un ar varu neko neuzspiediet – lai cilvēks izvēlas to, ko spēj paveikt. To, kam pietiek dūša. Jo ne visi var iet un darīt šādas muļķības. Novēlu jums aizraujošu vecpuišu ballīti, un pēc tam sekojošās kāzas! Cerams, ka tās netiks atceltas…