Izklaides vecpuišu ballītei

0
6286
izklaides vietas vecpuišu ballītei

Vai plānojat sarīkot ko aizraujošu un neaizmirstamu, bet īsti nav skaidrs, ko darīt vecpuišu ballītē? Kādas izklaides vietas apmeklēt, kādus pārbaudījumus sarīkot un kā vispār aizpildīt laiku, lai nākamajā dienā vecpuisis teiktu, ka tas bija nenormāli forši un ir jāprecas biežāk?

Te būs pašas populārākās vecpuišu ballītes izklaides:

1Gultas karalis

blank

Rīgā tiek piedāvāta unikāla un praktiski noderīga izklaide vecpuišu ballītei – seksuāli interaktīva ballītes programma. Tās laikā gan vecpuisis, gan viņa čomi no profesionāla seksa kouča puses uzzinās dažādus trikus un noslēpumus, kas palīdzēs kļūt par īstiem karaļiem gultā. Apgūsiet dažādas masāžas tehnikas, intīmo rotaļlietu sortimentu, to pielietojumu un daudz ko citu. Rezultātā ne tikai jūs spēsiet būtiski vairāk izbaudīt intīmos priekus, bet arī panākt to, ka jūsu dāmas nonāk septītajās debesīs! Bez tam, par papildus samaksu pasākuma noslēgumā Jūs var priecēt arī striptīza dejotāja…

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Peintbols

blank

Peintbols pavisam noteikti ir kļuvis par klasiku – nereti tā ir pirmā asociācija, kas cilvēkiem rodas, domājot par VP aktivitātēm. Un patiesi – spēlēt peintbolu ir forši un vīrišķīgi – tā nav aktivitāte, kas domāta sievietēm vai mīkstajiem. 😀 Populārākais āra laukums atrodas Andrejsalā, bet populārākais iekštelpu laukums gada aukstajiem mēnešiem – Vefā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Lāzertags

blank

Lieliska alternatīva peintbolam ir lāzertags – arī šeit ir liela skriešana, visdažādākās misijas, taču mača izskaņā nav kāzās nevēlami suvenīri – zilumi. Jā, šī aktivitāte patiesi nav sāpīga vai traumatiksa, un to var noorganizēt praktiski jebkurā vietā, tomēr populārākā ir kādas senas rūpnīcas telpās. Tāli, precīzi šāvieni, nav aizsvīdušu masku un arī laikapstākļi nekad nebūs par šķērsli. Šo noteikti ir vērts izmēģināt!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Boulings

blank

Varbūt vēlaties pasākumu aizvadīt mierīgā gaisotnē – bez pārmērus lielām trakulībām? Tādā gadījumā lieliska opcija ir boulinga mačs, aliņš un draudzīgas sarunas par to, cik garlaicīga kļūs vecpuiša dzīve tuvāko gadu laikā, un šis ir tikai blāvs sākums. Bet varbūt boulings var būt tikai kā iesildīšanās, acu aizmiglošana? Un pēkšņi šo rāmo gaisotni pāršalc spēcīgs kontrasts un došanās krietni pamatīgākos piedzīvojumos…

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Airsofts

blank

Vēl viena īstu vīru šaušanas izklaide, kas ne tikai uzpumpēs adrenalīna līmeni jūsu asinīs, bet arī visādi citādi ļaus labi un aktīvi pavadīt laiku. Airsofts kaut kādā mērā līdzinās peintbolam, tomēr ir krietni realistiskāks – vairāk pietuvināts reālai dzīvei, kaujas situācijām. Mazās, baltās bumbiņas traucas ar zibenīgu ātrumu, un precīzs trāpījums (līdz pat 90 metriem) liek par sevi manīt. Tas viennozīmīgi būs forši un traki!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Elektrokartingi

izklaide ar elektrokartingiem

Ikviens kārtīgs džeks ir ātruma un azarta fans. Un vairums džeku orientējas arī moderno tehnoloģiju pasaulē. Šī izklaide ir vieta, kur inovācijas satiekas ar izklaidi – Latvijā ražoti elektrokartingi, kas ļaus izbaudīt līkumaino fabrikas trasi zibenīgā ātrumā. Asi līkumi – kā radīti sānslīdei, taisnie posmi pamatīgiem uzrāvieniem. Šeit varēsiet savstarpēji sacensties un iesildīties vēl trakākiem piedzīvojumiem, kas sekos mazliet vēlāk.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Lāzerpeintbols

blank

Lāzerpeintbols ir tas pats, kas augstāk aprakstītais lāzertags, tikai šoreiz mazliet citādā izpildījumā – ārā, svaigā gaisā, kas gada vasarīgajos mēnešos ir pati labākā vieta, kur uzturēties. Aktīva, jautrības pilna spēle, kas noslēgsies ar grilu un kārtīgu uzēšanu, atjaunojot nupat zaudētās enerģijas rezerves. Starp citu, šeit par draudzīgu cenu varat arī pasūtīt pirti, baļļu un izklaižu namiņu, ballīti turpinot līdz pat rīta agrumam.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Benzīna kartingi

blank

Otra izklaide ātrummīļiem varētu būt tie paši kartingi, taču ar dabisku rūkoņu un benzīna smaku, kas daudziem ļoti iet pie sirds. Ātri, skaļi, mazliet nežēlīgi, tomēr visnotaļ jautri un forši – tās ir emocijas, kas raksturo labu vecpuišu ballītes izklaidi. Pavizinieties, sacentieties un dodieties tālākās piedzīvojumu medībās!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Virtuālā realitāte

blank

Vecpuišu ballītes allaž ir ne tikai par labu laika pavadīšanu, bet arī jaunu un līdz šim neredzētu iespaidu gūšanu. Viena no oriģinālākajām izklaidēm, kas to piedāvā, ir virtuālā realitāte. Jūs vaicāsiet – kādēļ? Jo šeit jūs dažu sekunžu laikā varat nokļūt jebkurā pasaules vietā, izbaudot visnotaļ episkas emocijas un izmēģinot prātam neaptveramas aktivitātes, kurām ir pietrūkusi nauda vai drosme reālajā dzīvē. Un jā – iespaidi ir pavisam reāli un sajūtas – īstas. Patiešām iesaku!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Šautuve

blank

Tā vai citādi, bet ieročos ir kaut kas maģisks un vīrišķīgs. Pašaudīšanās peintbolā, lāzertagā vai airsoftā noteikti būs jautra izklaide, bet te tas būs tiešām pa īstam. Tikai iedomājieties par sajūtām, ko rada Kalašņikova triecienšautenes radītais atsitiens. Tā jauda, tā enerģija, kas izplatās šāviena brīdī. Tās ir emocijas, ko grūti raksturot, bet ko pavisam noteikti ir vērts izjust, jo sevišķi dienā, kad topošajam līgavainim ir jāizmēģina kaut ko traku un līdz šim nepieredzētu!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

11Uzdevumi Vecrīgai

uzdevumi vecpuišu ballītei

Visi ir dzirdējuši par trakajiem Vecrīgas uzdevumiem, bet tikai retais tam ir gājis cauri. Tā ir forša izklaides iespēja – gan kā alternatīva izklaides vietām, gan kā papildinošais elements vakaram pēc izklaides vietas apmeklējuma. Tā vai citādi, bet šīs aktivitātes ļaus topošajam līgavainim iziet ārpus komforta zonas un, ļoti iespējams, darīt lietas, kas nav redzētas pat ļaunākajos murgos. Labā nozīmē, protams. 🙂

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit