Vecpuiša zvēresta paraugs

0
9952
vecpuiša zvēresta paraugs

Nu jau par tradīciju ir kļuvis ballīti iesākt ar svinīgu solījumu. Solījumu sev un saviem draugiem. Solījumu no sirds izklaidēties un ļauties draugu izplānotajām aktivitātēm. Šajā rakstā Jūs atradīsiet visnotaļ lakonisku vecpuiša zvēresta paraugu, kura tekstam un struktūrai vajadzētu kalpot Jums par iedvesmas avotu. Tomēr tas ir veidots tā, lai, gadījumā, ja Jums nav laika vai iedvesmas, lai radītu savu eksemplāru, Jūs šo varētu izmantot kā gala variantu.

Zvēresta teksts

Es, Armands Priede, būdams skaidrā un pie pilna prāta,
zvēru bez ierunām pakļauties un pildīt man dotos uzdevumus!

Maniem draugiem un cīņu biedriem, kas šodien ir ap mani,
kas veltīja savus spēkus un laiku, organizējot un plānojot
šo pasākumu, solu cieņu un draudzību visas dzīves garumā!

Visu, ko šodien darīšu un piedzīvošu, atstāšu šodienā,
taču, ja patiesība nāks gaismā, es nerimstoši melošu
un noliegšu notikušo, vai uzņemšos vienpersonisku atbildību!

Ja pārkāpšu šo svinīgo solījumu, tīši vai netīši,
lai mani sasper jods un dzīvi pārņem mūžīga garlaicība!

Bet ko ar to darīt? Iesākumā – izprintējiet! Tad, kad pienāks īstais brīdis, visbiežāk pirms pirmajiem vecpuisim veicamajiem uzdevumiem vai atrakcijām, viņa labākais draugs to lasīs pa īsiem fragmentiem, piemēram, rindiņām, un topošā līgavaiņa uzdevums būs dzirdēto atkārtot. Ja gadījumā nolemsiet šo paraugu izmantot kā gala variantu – neaizmirstiet nomainīt vārdu un uzvārdu! 🙂

Vai vēlaties personalizētu zvēresta tekstu?

Tad noteikti izlasiet rakstu par to, kā rakstīt vecpuišu ballītes zvērestu! Esiet radoši un oriģināli, bet galvenais – maksimāli pieskaņojiet to gaidāmajam ballītes scenārijam! Atkarībā no tā, cik traks un nepiedienīgs būs šis pasākums, izstrādājiet tekstu, kas vecpuisi jau laicīgi sagatavo vistrakākajam iespējamajam scenārijam! Turpretim, ja ballīte solās būt mierīga un saprātīga, arī zvēresta tekstam būtu jābūt līdzvērtīgam. Pieskaņojiet to topošā līgavaiņa personībai!

Noteikti tekstā ietveriet arī kādu asprātību, jo vecpuišu ballīte jau pēc savas būtības ir kaut kas jautrs, smieklīgs un interesants. To uzticiet kādam, kurš izceļas ar patiešām labu humora izjūtu!